Z důvodu modernizace e-shopu prosíme všechny registrované zákazníky, aby si resetovali své heslo do zákaznické zóny prostřednictvím tohoto odkazu. Děkujeme za pochopení.
dokonalý trik
KartyExkluzivní kartyRegalia by Shin Lim

Regalia by Shin Lim

Detail produktu

Hrací karty Regalia jsou symbolem prestiže, inovace a jedinečnosti. Ve chvíli, kdy vaše publikum spočine zrakem na zlatě foliovaných kartách, uvědomí si, že budou svědky něčeho spektakulárního. Každá karta je z toho nejkvalitnějšího belgického karetního papíru (crushed linen paper), který potiskla belgická společnost Cartamundi.

KARTY SE OBDRŽÍTE VE DVOU KRABIČKÁCH S POUTKEM.

A nyní obraťme svoji pozornost na krabičku – Jedná se o revoluční dvě krabičky v jedné, které kartám dodávají jak luxusní nádech, tak zdvojenou ochranu. Stejně jako karty jsou krabičky pokryty zlatým foliováním, díky kterému získávají karty nádech prestiže.

DECHBEROUCÍ POZLACENÉ KARTY JSOU OPRAVDOVÝM SKVOSTEM VE SVĚTĚ KARETNÍCH BALÍČKŮ.

„Jedná se o skutečně neuvěřitelný balíček karet. Karty mají skvělé vlastnosti a můžete s nimi vytvářet Faro shuffle. Představuji vám hrací karty Regalia, které vytiskla společnost Cartamundi, design vytvořil Nick Vlow a byly vyrobeny s největší úctou k jejich budoucím uživatelům.“ – Shin Lim

Související produkty
1999 Kč