Z důvodu modernizace e-shopu prosíme všechny registrované zákazníky, aby si resetovali své heslo do zákaznické zóny prostřednictvím tohoto odkazu. Děkujeme za pochopení.
dokonalý trik
ÚvodČasto kladené otázky

Často kladené otázky

Co to vlastně jsou kouzelnické triky a jak si je můžu koupit?

Je to neuvěřitelné, ale magické triky, které jste viděli pouze v televizi, si nyní můžete koupit i vy. Většina našich kouzelnických triků je dopodrobna vysvětlena na instruktážních DVD a vy tak všechno snadno pochopíte a jednoduše se naučíte. S DVD dostanete i všechny důležité pomůcky (gimiky). Triky si na našich stránkách můžete nakoupit opravdu jednoduše, jak je běžné v ostatních eshopech. Bližší informace ohledně nakupování našich triků naleznete zde.

 

Co je to gimik, často to čtu v popisech jednotlivých triků?

Slovo gimik by se dalo do češtiny přeložit jako „pomůcka“, která usnadňuje kouzelníkovi manipulaci anebo je přímo důležitá v samotné podstatě triku. Gimky můžou být součástí balení nebo si je dokonce můžete vyrábět snadno doma za použití běžných materiálů.

 

Jaká je záruka a doba do kdy mohu odstoupit od kupní smlouvy, nevztahuje se na kouzelnické triky nějaký jiný předpis?

Záruka je stejná jako u každého jiného zboží 24 měsíců, samozřejmě se nevztahuje na poškození zboží zákazníkem nebo na běžné opotřebení. Pokud jste nalezli výrobní vadu u vašeho triku, neváhejte a okamžitě nás kontaktuje. Stejné je to s odstoupením od kupní smlouvy, lhůta je 14 dnů. Pozor, toto se ale nevztahuje na DVD – pokud u nich poškodíte obalovou fólii, tak na toto zboží již odstoupení od kupní smlouvy nelze uplatnit. Více se dočtete v našich Obchodních podmínkách.

 

Jaké máte způsoby dopravy a jejich cenu?

Níže jsme pro vás připravili stručný přehled, podrobný popis jednotlivých služeb naleznete zde.

Česká pošta Express – 90 Kč

Česká pošta Standard – 50 Kč

Kouzelná Almara – 59 Kč

Osobní odběr – zdarma

PPL – 119 Kč

 

Jak mohu zaplatit objednané zboží?

Zatím jsou k dispozici pouze dvě možnosti, jedná se o platbu převodem na náš bankovní účet nebo platba v hotovosti (případně kartou při vyzvednutí zboží z Kouzelné Almary nebo při platbě na dobírku u PPL), v hotovosti můžete platit při vyzvednutí v našich výdejnách nebo dobírku přes Českou poštu. Více informací naleznete zde.

 

Mohu si objednané zboží vyzvednout osobně?

Samozřejmě, při objednání stačí pouze zaškrtnout osobní odběr na kamenné prodejně, a ihned jak vám přijde email že je zboží připravené, můžete přijít kdykoli v naší otvírací době. Více zde.

Naše kamenná prodejna:

Budějovická – Pacovská 871/27, Praha 4 – Krč