Z důvodu modernizace e-shopu prosíme všechny registrované zákazníky, aby si resetovali své heslo do zákaznické zóny prostřednictvím tohoto odkazu. Děkujeme za pochopení.
dokonalý trik

Virtuoso 2017

Detail produktu

NEJLEPŠÍ KARTY NA CARDISTRY JSOU TY, KTERÉ JSOU KE CARDISTRY PŘÍMO VYTVOŘENY.

Co je na Virtuoso tak speciální?

Jedná se o první volbu mezi nejlepšími cardistry umělci po celém světě. Karty Virtuoso nejsou známy pouze pro svoje nejlepší manipulační vlastnosti a odolnost, ale také je to jediný balíček karet, který vytvoří z vašich vějířů a flourishes něco nadpozemského, a to okamžitě. To znamená, že nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, v obou případech Vám karty pomůžou být lepším a rychlejším ve vašich karetních manipulacích.

Balíček se pyšní vlastností Adaptive Aesthetics (adaptivní estetiky), což znamená, že reverzi (zadní strany) těchto karet se přizpůsobují každému pohybu a flourishy, který uděláte. Karty Virtuoso se točí, blikají, spojují se a dokonce mění barvy, podle toho, jak s nimi manipulujete a ukazujete je.

Každý z balíčků je vyroben v USA z toho nejkvalitnějšího materiálu, jejich výroba je pod přísnými kontrolními mechanismy a jejich základní charakteristiky jsou optimalizovány pro požadavky nejvíce respektovaných karetních manipulátorů.

Všechny výše zmíněné vlastnosti společně s nádherným grafickým zpracováním líců i robustní matné krabičky vytváří jediný opravdový balíček pro Cardistry.

Co je nového:

Nový multi-faceted design

Oceňovaná vlastnost karet Virtuoso Adaptive Aesthetics byla posunuta na zcela novou úroveň, reverz s multi-faceted designem dodává kartám proměnlivý, ale stále rytmický vzor během vašich vějířů a flourishes. Vzduch se bude díky vašim trikům barvit podle jednotlivých manipulací. Staňte se karetními umělci již dnes.

Nový design líců

Líce se dočkaly nových indexů s dvěma dvojbarevnými pruhy, které posunou vizuálnost vašeho vějíře na novou úroveň.

Nové manipulační vlastnosti

Celý balíček je tenčí, ale o to více elegantní, díky čemuž vytváří závislost na těchto kartách i u těch nejzkušenějších karetních manipulátorů.

Nová krabička

Krabička se dočkala výrazného vylepšení v designu, je více robustní a odolná.

Nová barevná kombinace

Tato edice oplývá tmavě zelenou lesní barvou a břidličnatou šedou, která dodává balíčku rozvážné sebevědomí.

BUDOUCNOST CARDISTRY PŘICHÁZÍ PRÁVĚ NYNÍ – PŘÍMO DO VAŠICH RUKOU.