Pyro Mini Fireshooter

2 hodnocení
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Kód: M_PMF
3 999 Kč
Pyro Mini Fireshooter
2 hodnocení
5,0 2 hodnocení

Zmenšená a vylepšená verze Pyro, která se vyrovná i „hračkám“ Jamese Bonda a umožní vám vystřelovat ohnivé koule z prázdných rukou.

Jedná se o zařízení, které si připevníte na zápěstí, a ze kterého budou střílet koule ohně. Toto zařízení NENÍ hračka a v nezkušených rukou může být nebezpečná.

Komory zařízení se plní tzv. „flash-papírem“ – respektive „střelnou bavlnou“, speciálně upraveným typem celulózy, který hoří extrémně rychle, a který požívají kouzelníci po desetiletí.

Jelikož Pyro střílí opravdový oheň, musí se s ním zacházet bezpečně a opatrně. Připojený video návod vám řekne vše, co musíte vědět.

Oproti původní verzi je Pyro mini o polovinu menší, takže se lépe ukrývá.

Má 2 oddělené, samostatně odpalované komory pro možnost dvojitého výstřelu i dvou nezávislých výstřelů. Pro dobíjení doporučujeme používat dodávané „Flash-Packy“. V každém balení je dostatek střelné bavlny na 120 výstřelů.

Nepotřebujete dokupovat žádné baterie, Pyro mini nabijete přes USB. 

Se zařízením dostanete také malé a lehké dálkové ovládání pro manuální řízení výstřelů. Toto ovládání máte ve druhé ruce a aktivujete je sevřením ruky v pěst.

Vývoj Pyro mini trval přes 3 roky, prošel 11 prototypy a opakovanými náročnými testy každého jednotlivého prvku pro zajištění maximální funkčnosti a bezpečnosti.

Pro zakoupení a používání musíte být starší 18 let.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: