Bicycle - Gold Standard

Neohodnoceno
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvolte variantu
Kód: C_BGS_B C_BGS_R Zvolte variantu
250 Kč
Bicycle - Gold Standard
Neohodnoceno

Díky Richardu Turnerovi se tyto špičkové karty dostaly mezi profesionální kouzelníky a gamblery.

VRAŤTE SE DO ZLATÝCH ČASŮ KVALITNÍ KARET BICYCLE.

Mnoho karetních manipulátorů a kouzelníků z celého světa žádalo Richarda Turnera o aplikování standardů, které dodržoval při výrobě svých Gamblers a Bee karet, na nejpoužívanější karty v současné době – 808 Rider Back Bicycle. Komunita kouzelníků zároveň požadovala, aby balíček karet obsahoval dva identické žolíky a jednu kartu s bílým lícem.

Kvalita:

Karty jsou vytištěny na papír Bee stock, který je známý pro svou flexibilitu a nesrovnatelnou odolnost. Jejich tloušťka je navržena tak, aby usnadňovala techniky rozdávání karet zespodu a ze středu balíčku.

Traditional cut (tradiční řez):

Oproti klasickému řezání karet v současné době je tradiční řez založen na klasickém říznutí karty z lícové strany, což vytvoří ostrou hranu na zadní straně a zaoblenou na přední straně. Díky tomuto řezu budete mít mnohem snazší určité typy míchání, které byste s normálními kartami prováděli jenom stěží.

KARTY VÁM ULEHČÍ TECHNIKY JAKO JE MÍCHÁNÍ V JEDNÉ RUCE NEBO FARO SHUFFLE.

Tradiční řez byl normou při výrobě karet již téměř sto let. Přibližně před patnácti lety se tento proces změnil a karty se začaly řezat jinou metodou. Richard Turner potřeboval ke svým rutinám tradiční řez, které mu dovoloval předvádět mnohem složitější rutiny. Nyní je budete moci předvádět i vy.

KVALITU KAŽDÉHO BALÍČKU ZAJIŠŤUJE SPECIÁLNÍ ZLATÁ PEČEŤ A SAMOLEPKA S NÁPISEM: „TRADITIONALLY CUT FOR THE PROFESSIONAL“.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: