Často kladené otázky

Co to vlastně jsou kouzelnické triky a jak si je můžu koupit?

Je to neuvěřitelné, ale magické triky, které jste viděli pouze v televizi, si nyní můžete koupit i vy. Většina našich kouzelnických triků je dopodrobna vysvětlena na instruktážních DVD a vy tak všechno snadno pochopíte a jednoduše se naučíte. S DVD dostanete i všechny důležité pomůcky (gimiky). Triky si na našich stránkách můžete nakoupit opravdu jednoduše, jak je běžné v ostatních eshopech. Bližší informace ohledně nakupování našich triků naleznete zde.

Co je to gimmick? Často to čtu v popisech jednotlivých triků.

Slovo gimmick by se dalo do češtiny přeložit jako „pomůcka“, která usnadňuje kouzelníkovi manipulaci anebo je přímo důležitá v samotné podstatě triku. Gimmicky mohou být součástí balení, nebo si je dokonce můžete vyrábět snadno doma za použití běžných materiálů.

Jaká je záruka a doba, do kdy mohu odstoupit od kupní smlouvy? Nevztahuje se na kouzelnické triky nějaký zvláštní předpis?

Záruka je stejná jako u každého jiného zboží 24 měsíců, samozřejmě se nevztahuje na poškození zboží zákazníkem nebo na běžné opotřebení. Pokud jste nalezli výrobní vadu u vašeho triku, neváhejte a okamžitě nás kontaktuje. Stejné je to s odstoupením od kupní smlouvy, lhůta je 14 dnů. Pozor, toto se ale nevztahuje na pokerové karty a DVD – pokud u nich poškodíte obalovou fólii, tak na toto zboží již odstoupení od kupní smlouvy nelze uplatnit. Více se dočtete v našich Obchodních podmínkách.

Jaké máte způsoby dopravy a jejich cenu?

Níže jsme pro vás připravili stručný přehled, podrobný popis jednotlivých služeb naleznete zde.

Česká pošta Balík do ruky – 120 Kč

Česká pošta Standard – 50 Kč

Česká pošta Balík na poštu – 100 Kč

PPL – 109 Kč

Osobní odběr – zdarma

Doprava na Slovensko (PPL) – 199 Kč

Jak mohu zaplatit objednané zboží?

Zboží můžete zaplatit v hotovostí (při osobním odběru nebo při platbě na dobírku), platební kartou (při osobním odběru nebo při platbě na internetovém obchodu), nebo bankovním převodem na náš účet 670100-2210162699/6210 (nutné uvést předčíslí).

Mohu si objednané zboží vyzvednout osobně?

Samozřejmě, při objednání stačí pouze zaškrtnout osobní odběr na kamenné prodejně, a ihned jak vám přijde email že je zboží připravené, můžete přijít kdykoli v naší otvírací době. Více zde.

Naše kamenná prodejna:
Budečská 1020/20, Praha 2 - Vinohrady, 120 00.