Coloring Book PRO by Brothers Magic

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: M_MCBP
1 900 Kč
Coloring Book PRO by Brothers Magic
Neohodnoceno

S obrovským potěšením bychom Vám rádi představili novou generaci jedné z největších klasik magie - Magic Coloring Book Pro! z dílny Brothers magic.

Efekt:

Představte si jistě již několikrát viděné kouzlo s barvením omalovánek. Máte? A teď si představte, jak by se tato klasická rutina dala ještě vylepšit. Nová generace omalovánek PRO vychází z mnohaletých zkušeností - je univerzální, non language a pracuje se třemi fázemi rutiny.

Fáze jedna - Kouzelník ukáže zábavné a legrační, nevybarvené obrázky dobře známých pohádkových postav, které jsou výmluvné i bez slov
Fáze dva - Kouzelník vyzývá diváky k vybarvení omalovánek, a následně jim odhalí "pocákáné" obrázky.
Fáze tři - Kouzelník triumfuje s krásnými, vybarvenými obrázky. Bravo!

Právě univerzálnost Magic Coloring Book Pro! z dílny Brothers magic umožňuje kouzelníkovi vytvořit verze příběhu dle vlastní fantazie. Nezáleží, odkud pocházíte, a jakým jazykem mluvíte Vy nebo Vaše obecenstvo. Tvůrci se rozhodli odstranit klasické nadpisy, které můžete vidět na jiných verzích. Díky tomu jsou omalovánky kompletně non language!

Dalším vylepšení efektu můžeme nechat diváky v úžasu. Tým Brothers magic dlouho pracoval s myšlenkou, jak diváky v této rutině více zapojit.
V druhé fázi tedy kouzelník vyzve diváky k tomu, aby vybarvili obrázky a to tak, že barvy na obrázky "hodí". A v této fázi dochází k zábavnému momentu, kdy hozené barvy vytvoří na obrázcích cákance, které vypadají tak reálně, že vytváří iluzi stékající barvy.

Originální a zábavné ilustrace jsou výborně viditelné i na větší vzdálenost, působí živě a zaujmou děti, i dospělé publikum.

Klíčové vlastnosti:

  • Univerzálnost
  • Non language
  • Vytištěno na prémiový papír
  • Obálka s UV lakem
  • Kvalitní vazba
  • Originální a zábavné ilustrace
  • Vhodné pro profesionály
  • Vyrobeno v České republice

Cooring Book PRO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: