Contraband

1 hodnocení
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: C_CONT
300 Kč
Contraband
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Žolíkové karty Contraband zcela jistě upoutají každého kolemjdoucího svojí netradiční krabičkou – vystupující symboly a text v matně černé a zlaté zaujmou svojí složitostí a do detailů vytvořenými liniemi, které jako celek činí z celého balíčku něco výjimečného. Vše je tak propracované, že vnitřek krabičky má také svůj vlastní specifický design.

Pokaždé, když otevřete tento balíček karet, tak na něm naleznete něco nového. Esa a jednotlivé figury mají své osobité zpracování a grafiku. To samé lze říci i o symbolech jednotlivých barev, které jsou protkány jemnou sítí. Hodnoty jednotlivých karet mají také svůj specifický design. Jak je vidět, tak hrací karty Contraband jsou opravdu propracované do nejjemnějších detailů a objevováním jejich tajemství strávíte spoustu času.

POKER KARTY CONTRABAND BYLY VYRVOŘENY VE VELKÉ BRITÁNII JOEM WHITEM A JSOU INSPIROVANÉ TAJNÝMI SPOLEČENSTVÍMI, KONSPIRAČNÍMI TEORIEMI A VŠÍM, CO JE OBESTŘENO TAJEMSTVÍM. 

Každá karta byla vytvořena zcela od počátku, proto se na celém balíčku pracovalo přes rok. Na reversu naleznete bílé linie na matně černém pozadí, kdy je vedle sebe kladena symbolika dne a noci a vše je podtrženo výstižným heslem v latině, které platí pro celý balíček: Cerca Trova – Kdo hledá, najde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: