Defaced

2 hodnocení
Dostupnost Očekáváme do 5 dnů
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: M_DEFACED
900 Kč
Defaced
2 hodnocení
5,0 2 hodnocení

Kouzelník vyndá modrý balíček karet. Diváci si vyberou jednu vyberou, kterou si zapamatují a poté ji vrátí do balíčku. Kouzelník otočí vrchní kartu aby balíček vypadal, že je celý averzem nahoru. Poté luskne prsty a balíček rozhrne, a ten je skutečně averzem nahoru, kromě jedné karty - té, kterou diváci vybrali. Kouzelník ji vyndá z balíčku a položí na stůl averzem dolů - aby zdůraznil modrý reverz. Poté otočí balíček a ukáže, že modré reverzy se změnily na červené. Poté zvedne divákovu vybranou kartu a otočí ji averzem nahoru - pro zdůraznění, že diváci si museli vybrat právě tuhle kartu. Poté opět otočí balíček a ukáže, že všechny averzy jsou prázdné. Divák si vybral jedinou kartu, která byla potištěná, ostatní jsou prázdné.

V balní obdržíte velmi speciální balíček, který odvede téměř veškerou práci za vás - celý efekt je tak jednoduchý, jako rozhrnutí balíčku.

K tomuto kouzlu nepotřebujete žádnou výměnu balíčku.

Výukovým videem vás provede Erik Tait a naučí vás jak základní předvedení autora, Martina Braessase, tak pokročié předvedení, které je perfektní pro sociální média.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: