Roulette Fanimation Deck

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: C_ROU
350 Kč
Roulette Fanimation Deck
Neohodnoceno

Po úspěchu původního balíčku s motivem rulety (Roulette Deck), na kterém se líbila hlavně možnost vytvoření flip-book animace pomocí rifflu, jsme se rozhodli posunout tento koncept na novou úroveň a přetvořit rub karet tak aby kouzelníkům a cardistům vyhovoval ještě více. Náš nový design kola rulety na rubu vytvořil velmi zajímavý jednosměrný balíček, se kterým budou vaše flourishe vypadat opravdu nevšedně.

Systém animace v tomto balíčku je unikátní v tom, že ve vějíři vytvoříte daleko větší a obsáhlejší obraz, než je běžné. Při vějíři s jakýmikoliv jinými kartami se tvoří pouze horizontální vzorce, ale tato technologie vějířové animace doplní i jejich chybějící vertikální část, a tím vám umožní vytvořit místo barevných obrazců celý konkrétní obraz – kolo rulety – který vypadá opravdu impozantně.

Design tohoto balíčku se otáčí kolem konkrétního bodu, ze kterého lze udělat 360° vějíř, pressure fan, kaskády a další vizuální flourishe. Pokud umíte udělat slušný vějíř a další pěkné flourishe, tyto karty vám v rukou ožijí. Ať už jste kouzelník nebo cardista, tyto karty vašim manipulacím dodají úplně jiný vzhled.

Na reversu karet je také vyobrazena kulička, kterou je možné využít k různým kouzelnickým trikům. Ve vějíři je tato kulička vidět pouze v jednom z číselných polí, čehož lze, využít například k odpočítání divákovy karty. Tento balíček je také navržen tak, abyste ho mohli využít k rozšíření a posílení efektů, které lze dělat s původním Roulette Deck.

Pro kouzelníky jsme do balíčku také zabudovali naprosto novou možnost odhalit jednu konkrétní kartu – se správně otočeným balíčkem se při vějíři objeví 10 křížová.

Líce všech karet jsou originální a specifické pro tento balíček, díky nim budou vějíře vypadat pěkně z obou stran.

Tento balíček je také plně značený a značící systém je daleko čitelnější než u předchozí verze.

S těmito kartami se také vrací využití manipulační mince od Mechanic Industries. Tato mince je vyobrazena na žolíkovi a v kombinaci s kartou s bílým lícem vám umožní předvést vytažení mince z karty. Koncept těchto karet se otáčí kolem hazardu, a to vám umožní prohloubit váš repertoár právě o tuto kategorii triků.

Tento balíček také obsahuje kartu s červeným reverzem, stejně jako náš původní Roulette deck. To vám umožní předvádět vaše oblíbené efekty se změnou barvy balíčku a plně využít veškeré návody, které byly připojeny k původnímu balíčku Roulette deck.

K tomuto balíčku dostanete také návod, jak ho používat, jaké vějíře jsou lepší než jiné, jak využít animaci kuličky k různým efektům a další podrobnosti, které vám umožní dělat, pokud možno, co nejvizuálnější efekty.

Tento balíček není vhodný pro úplné začátečníky, protože pro jeho rozpohybování je opravdu potřeba zvládat různé typy flourishů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: