Sonata by Juan Tamariz

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: B_SONATA
2 800 Kč
Sonata by Juan Tamariz
Neohodnoceno

V roce 1989, kdy se Sonata poprvé objevila, byl Juan Tamariz velmi dobře známý jako kouzelník, tvůrce a myslitel. Jeho představení v nočních klubech, divadlech i televizi z něj udělalo celebritu ve Španělsku i v ostatních španělsky mluvících zemích. V době kdy jeho knihy jako The Five Points in Magic, The Magic Way a Sonata vyšly v angličtině, byl už mezi kouzelníky známý po celém světě. Jeho 2 předchozí knihy položili základy, na kterých pak byla vystavěna Sonata – Kniha obsahující více než štědrou dávku kouzel jeho profesionálního repertoáru.

Sonata je první kniha ze série „Okouzlující hudby“. Později vyšel ještě druhý díl – Mnemonica (Symphony in Mnemonica Mayor), který kouzelnickým světem doslova otřásl. V té době už však byla Sonata dlouhé roky rozprodaná a pokud jste ji chtěli sehnat z druhé ruky, její cena byla obrovská. Konečně, po dlouhé době, je Sonata zpět, prošla novou revizí textu a byla doplněna o další informace. Přesto že, vše co je v ní napsáno, vyšlo už před desítkami let, je to stále strhující a okouzlující materiál, který nezestárnul. V knize je výběr z těch nejlepších kouzel s kartami a noži, která kdy byla publikována a jsou stále převeditelné a aktuální pro dnešní kouzelníky.

Současně s touto knihou ještě obdržíte brožuru zjednodušeného kouzelnického těsnopisu (The New Mini-Symbolic Method) – systémem obrázků a symbolů, které Juan Tamariz vyvinul, pro zjednodušený zápis triků. Tato brožura vyšla současně se Sonatou už v roce 1989 a stejně jako kniha samotná i tato brožura prošla revizí a úpravou.

O autorovi:
Juan Tamariz je Celebrita televizní i jevištní magie v celém Španělsku, Latinské a Jižní Americe. Mezi kouzelníky je brán jako mistr svého řemesla, který velmi rád sdílí svůj čas a znalosti – jak písemně, tak osobně se všemi kouzelníky. Je autorem 6 kouzelnických bestsellerů (v AJ): The Five Points in Magic, The Magic Way, Sonata, Mnemonica, The Magic Rainbow and Verbal Magic.
Společně s Arturem de Ascaniem rozšířili teoretické základy mikromagie a toto učení dalo vzniknout FISM šampiónům po celém světě a hluboce ovlivnilo magické umění všeobecně. Juan Tamariz žije v Madridu a vystupuje po celém světě

Kniha má 271 stran.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Verbal Magic
1 500 Kč

Kouzla na dálku

Kód: B_VM
Five Points in Magic
1 100 Kč

Nové revidované vydání

Kód: B_FPI
Mnemonica
1 900 Kč

Svatý grál karetní magie

Kód: B_M
The Magic Way
1 500 Kč

Teorie s praxí

Kód: B_TMW