Tool

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: M_TOOL
1 299 Kč
Tool
Neohodnoceno

Tool neboli v překladu nástroj je více než pouze obyčejný gimik, je to nástroj, který vám umožní předvádět více než 11 kompletně odlišných rutin a přitom zcela jednoduché k provedení.

Popis kouzla:

 • Přeměníte barvu reversu karet bez žádných manipulací
 • Okamžitě zcelíte podepsanou a roztrhanou kartu
 • Necháte objevit vaší kreditní kartu nebo vizitku před zraky diváků
 • Požádáte diváka o zamíchání balíčku a poté okamžitě vytáhnete čtyři esa

Výhody kouzla:

 • Jednoduché k předvedení
 • Všechny rutiny jsou naprosto odlišné
 • Okamžitě opakovatelné
 • Žádné schovávání do dlaně (palming)
 • Žádné složité manipulace
 • Karetní krabičku můžete dát vždy k prozkoumání
 • Gimik je vytvořen tak, aby vydržel časté pužívání

„Tolik použití s jedním gimikem jsem viděl pouze u umělého palce!“ – Mickael Chatelain

Co obdržíte:

 • Dva gimky – jeden pro trénování a druhý na samotné předvádění před publikem
 • Výukové DVD, na kterém se dozvíte všechny potřebné karetní manipulace s tímto gimikem

BONUS

 • Jednoduché objevení čtyř es
 • Úžasné zmizení karty
 • Přeměna kreditní karty na bankovku
 • Vizuální natištění vypůjčené bankovky na revers podepsané karty

Colors

Skvělý trik pro zahájení představení. Viditelná změna barvy, kdy můžete dát vše k prozkoumání. Kouzelník vyndá balíček s modrým reversem z červené krabičky a požádá diváka, aby se dotknul jakékoli karty. Poté poklepete vybranou kartou na krabičku a její revers se změní na červenou! Poté poklepete krabičkou na balíček a ten se viditelně také změní na červený. Nyní jsou všechny karty červené a můžete je dát k prozkoumání!

Wrong card

Klasický efekt, kdy kouzelník nemůže najít vybranou kartu. Poté vezme krabičku a poklepe na ní špatně vybranou kartou. Ta se viditelně změní do vybrané divákovy karty! Žádné vnucování, karta může být podepsaná.

Signed, torn… and visually restored

Konečně budete schopni předvést profesionální rutinu podepsané roztrhnuté karty, která je poté okamžitě zcelena, a to bez žádných komplikovaných manipulací! Pokud víte, jak udělat triple lift, tak se můžete tuto neuvěřitelnou rutinu naučit během deseti minut!

Card Shark

Bez pochyby jeden z nejlehčích, ale přesto nejpůsobivějších karetních demonstrací v podvádění. Představte si: Rozdělíte balíček na dvě části a požádáte publikum, aby je zamíchalo. Karty poté dáte znovu k sobě a okamžitě vytáhnete čtyři esa! Žádné schovávání do dlaně (palming), žádné manipulace, vše je čisté a jednoduché!

In the box!

Nechte podepsat kartu a poté ji zamíchejte do balíčku. Vysvětlete, že abyste našli kartu, potřebujete použít vaší kreditku. Vezměte balíček a krabičku – vaše kreditka se viditelně objeví na vrchu balíčku! Dejte ji divákovi a řekněte mu, že ji může vložit do balíčku, kamkoli bude chtít a pod kreditkou najde svojí kartu. Ale nepodaří se mu to… Budete se cítit zahanbeně až do té doby, než si uvědomíte, že podepsaná karta zmizela z balíčku. Ukažte karty, jednu po druhé, divák také zjistí, že karta není v balíčku. Ukažte své ruce naprosto prázdné a uchopte krabičku, která stojí na stole – otevřete ji a vyndejte z ní kartu! Žádný palming!!!

Illusion

Z balíčku vyndáte pikové eso a srdcovou královnu a řeknete divákům, že tyto dvě karty představují kouzelníka a jeho partnerku, kteří předvádějí slavnou iluzi – The substitution Trunk. Dejte divákům k prozkoumání krabičku, vložte dovnitř pikové eso a zavřete ji. Srdcovou královnu položte volně lícem nahoru na balíček karet. Poté vezměte krabičku a poklepejte s ní na srdcovou královnu, v okamžiku se změní na pikové eso! Dále otevřete krabičku a uvnitř naleznete srdcovou královnu! Velmi vizuální efekt, který pracuje za vás!

Birth date

Máte rádi mentalismus? Požádáte diváka, aby jmenoval čtyři lidi v publiku, kteří ho znají velmi dobře. Dáte karty lícem dolů a každý z nich se dotkne náhodné z nich. Tyto čtyři karty dáte pomalu navrch balíčku, bez žádných podezřelých pohybů. Poté požádáte prvního diváka, aby otočil všechny čtyři karty lícem nahoru – jejich hodnota odpovídá jeho roku narození! Těžko uvěřitelné, ale naprosto samo fungující. Žádná manipulace!

Knife

Necháte diváka zamíchat karty a vložit je do krabičky. Poté krabičku zajistíte gumičkou. Předáte divákovi nůž a krabičku dáte do prázdné obálky. Náhle nabodnete obálku na nůž v divákově ruce – na noži je napíchnutá podepsaná karta a krabička je přesto stále obmotaná gumičkou. Všechno můžete předat k prozkoumání. Žádné palmování!

William pro

Necháte diváka vybrat kartu a tu pak zamícháte do balíčku. Zdá se nemožné ji najít. Vezmete krabičku a přejedete s ní balíček – všechny karty se najednou otočily lícem nahoru! Všechny kromě divákovy! Všechno můžete ihned předat k prozkoumání.

Triumph

Vybranou kartu zamícháte do balíčku. Aby to bylo ještě více neuvěřitelné, zamícháte karty revrsem dolů i nahoru. Všichni tak můžou vidět, že jsou karty opravdu zamíchané. Jednoduché magické gesto s krabičkou na kartách a všechny karty se najednou otočily reversem dolů – kromě divákovy karty! Velmi jednoduchá a extrémně vizuální rutina, kterou můžete předvádět ve stoje bez stolku.

Ghost card

Vybraná karta je zamíchaná do balíčku. Vysvětlíte divákovi, že abyste ji nalezli, použijete čtyři náhodné karty. Všem viditelně představíte tyto čtyři karty a ukáže se, že se nalezla divákova vybraná karta. Jednoduchý kouzelnický pohyb a všechny karty zmizí, kromě divákovy. Žádné palmování! Pouze velmi chytrý a jednoduchý způsob, jak použít gimik.

Výukové video je v anglickém jazyce.

 

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: