Banshees

1 hodnocení
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: C_BAN
400 Kč
Banshees
1 hodnocení
3,0 1 hodnocení

Karty Banshees jsou snem každého, kdo chce umět házet kary. Navrženy tak, aby co nejdéle vydrželi a jejich materiál umožnil zaříznutí karet do měkkých předmětů.

HÁZEJTE KARTY JAKO MISTR

Banshees jsou speciálně vytvořené karty pro vrhání. Jsou vyrobené z plastu, nemají klasické líce a navíc v sobě mají díry. Plastové karty se snadněji zarazí do zvoleného terče. Na lících najdete "měřítko", které Vám ukáže, jak hluboko jste kartu do terče zasekli. Díky dírám karty za letu vydávají svištivý zvuk. Pokud se chcete naučit vrhat karty, pak je tento balíček přesně pro Vás.

PRECIZNOST. RYCHLOST. SÍLA DOPADU. ODOLNOST.

Jistě již jste zničili několik balíčků, abyste se naučili správně házet karty. Banshees jsou vyrobeny z materiálu s příměsí vysoce odolného plastu, který maximalizuje řezací a penetrační sílu vržené karty. Zároveň jsou karty extra odolné, takže nevyhodíte peníze za po několik hodech zničené karty.

Obdržíte online odkaz na výukové video, kterým vás provede držitel světového rekordu v házení karet Rick Smith Jr. Naučíte se házet karty rychle, na velkou vzdálenost a přesně!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: