Blue Cohort Playing Cards

1 hodnocení
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Kód: C_COHO_B
299 Kč
Blue Cohort Playing Cards
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

BLUE COHORT od Ellusionist.

Když společnost Cartamundi přišla na trh se svým B9 Stock, ozývala se velká řada lidí s tím, že karty jsou výborné, ale pro ně až moc tlusté. Tyto postřehy samozřejmě zaznamenala i společnost Ellusionist, která většinu svých nových karet tiskne právě u Cartamundi. Proto ze vzájemné spolupráce Ellusionist a Cartamundi vznikl zbrusu nových E7 Stock, který je přímým konkurentem crushed stock od USPCC. A prvními kartami vytištěnými na tento speciální stock jsou karty Blue Cohort.

Karty Cohort jsou standardní karty od Ellusionist, jejichž design vychází z populárních karet Arrco. Líce jsou standardní, ale mají lehce upravené znaky. Back design skrývá velké tajemství, a tím je značení (marking system). Cohort jsou totiž kompletně značené karty. Značení není nijak zakodované, najdete jej prvním pohledem, ovšem jen pokud o něm víte.

Jak již bylo řečeno, karty Blue Cohort jsou vytištěné na E7 Stock, který je v porovnání s klasickým B9 Stock o celých 8 karet tenčí!

Pozn.: Poslední foto je pouze ilustrační pro znázornění rozdílu v tloušťce, skutečný rozdíl není tak markantní jako na fotce (úhel pohledu), ale je rozhodně znatelný v ruce.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: