Die-abolical Bet

2 hodnocení
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: M_DAP3
1 200 Kč
Die-abolical Bet
2 hodnocení
1,0 2 hodnocení

Prostoupení hmoty hmotou - kouzlo s obyčejnou hrací kostkou a párem karet. To je Die-abolical Bet od Nicholase Lawrence.

Popis efektu:

Kouzelník podá divákovi obyčejnou panákovou skleničku a průsvitnou hrací kostku, aby oboje prozkoumal. Poté vyndá z balíčku 2 karty a na skleničku položí jednu kartu, na ni dá kostku a na ni druhou kartu. Jediným rychlým pohybem zatlačí na horní kartu a protlačí kostku skrz spodní kartu. Celá situace se zopakuje, ale podruhé tlačí na horní kartu divák. Kostka opět propadne do skleničky. Nakonec divák může všechno zkontrolovat.

V balení obdržíte precizně vyrobený gimmick, který tento efekt umožňuje. Nejedná se o flap kartu, posuvné panely, nebo vyklápěcí dvířka. Díky chytrému designu, vás mohou diváci diváci obklopovat a pořád vidět kostku stojící na kartě ze všech stran, stejně jako její propadnutí. Ve výukovém videu se taky naučíte závěr, kde ukážete divákům domělou díru, kterou kostka musela propadnout, abyste jim vzápětí ukázali, že je to jen nálepka, a karta je celistvá.

Kromě profesionálního výukového videa odbržíte také několik gimmicků, takže můžete efekt provádět stále dokola.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: