Mystery Deck #3

4 hodnocení
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: C_MYD3
300 Kč
Mystery Deck #3
4 hodnocení
3,8 4 hodnocení

MYSTERY DECK

Uplynuly již tři roky, kdy jsme vyhlásili náš první a velmi úspěšný Mystery Deck Hunt. Nyní vám opět přinášíme, v pořadí již třetí Mystery Deck. Znovu jsme pro vás připravili zajímavé karetní balíčky, některé jsou velmi obtížně k dostání a pochází z našich soukromých sbírek.

Pro vás, co neznáte pojem Mystery Deck, nabízíme krátké vysvětlení. Mystery Deck ve zkratce znamená, že si zakoupíte balíček karet, ale vy předem nevíte, který konkrétní balíček obdržíte. Aby bylo překvapení ještě znásobené, tak jsme Mystery Decky zabalili do zlatavých pytlíků.

Mystery Deck čítá celkem 160 balíčků, a jakmile se vyprodají, tak akce Mystery Deck Hunt končí. Proto neváhejte a okuste své štěstí, máte možnost získat některý z následujících balíčků

Navíc máte možnost získat za zlomek ceny některý z následujících exkluzivních a velice limitovaných balíčků karet (číslo v závorce určuje počet kusů z celkového množství Mystery Deck):

Využijte tuto jedinečnou příležitost, vyzkoušejte své štěstí. Nemůžete tratit. Vždy získáte balíček stejné nebo větší hodnoty, než jste zaplatili.

Pokud zakoupíte 3 a více kusů Mystery Decku, obdržíte od nás ještě navíc malý dárek v podobě kouzelnického triku.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: