P.O.V. PAD

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: M_POVP
1 500 Kč
P.O.V. PAD
Neohodnoceno

Velmi chytře gimmickovaný bloček samolepících lístečků (poznámkových lístečků), který vám umožní okamžitě nahlédnout (peek) cokoliv, co divák nakreslil či napsal. Princip je stejně skvělý, jako efekt sám.
Na rozdíl od jiných principů tohoto efektu nemusíte lísteček nikam „ukládat“ nebo „schovávat“. Divák si papírek nechá hned po napsání.

Vše, co jako kouzelník děláte je opodstatněné a odůvodněné – to co divák napsal či nakreslil se dozvíte během zlomku vteřiny, aniž byste museli dělat jakékoliv neopodstatněné nebo nelogické pohyby.

Naučíte se celkem 6 způsobů použití gimmicku a 4 detailně vysvětlené efekty, které s ním můžete provádět.

Naučíte se:

OKAMŽITOU MYŠLENKU (DIRECT THOUGHT)

Divák napíše libovolné číslo od 1 do 1000. Kouzelník se dotkne divákova čela a okamžitě odhalí, jaké číslo divák napsal. Jedná se o efekt, který vidíte v traileru nejčastěji.

ZRCADLENÍ

Jedná se o klasický efekt, na který, v tomto případě, nepotřebujete drahou elektroniku. Divák má zrcadlit kouzelníkovy akce. Po úvodním „rituálu“ divák nakreslí obrázek současně s kouzelníkem a po otočení kreseb obě odpovídají.

DUPLIKACE KRESBY

Tohle je autorův nejoblíbenější efekt z tohoto projektu. Divák nakreslí libovolný obrázek na svém bločku, kouzelník se pokusí uhodnout, co nakreslil a na druhém bločku jeho kresbu duplikovat. K překvapení všech se kouzelník splete. Svoji kresbu zmačká do kuličky a vhodí do sklenice od vína. S touto sklenicí zatočí, provede magické gesto, a když divák rozbalí kuličku papíru zjistí, že obrázek se změnil a tentokrát přesně odpovídá tomu co nakreslil.

ŠOKUJÍCÍ ZÁVĚR KARETNÍHO TRIKU

V tomto triku divák napíše na papírek číslo od 1 do 6. Poté odebere z balíčku 6 karet, zamíchá je a zapamatuje si kartu na pozici odpovídající zvolenému číslu. Následně divák vloží všech 6 karet do balíčku lícem nahoru. Kouzelník balíček srovná a rozhrne po stole. Celý balíček je nyní lícem dolů kromě divákovy zvolené karty. Když ji poté kouzelník otočí, ukáže se že má na sobě nalepený lísteček s původním zvoleným číslem.  

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: