PYRO wallet

1 hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: M_PYW
1 999 Kč
PYRO wallet
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Hořící peněženku už asi dobře znáte, na trhu jich je celkem velký výběr. Tato kožená peněženka od společnosti ELLUSIONIST vše posouvá na úplně novou úroveň. Nevzplane při otevření celá, jak jste asi zvyklí, ale to, co z ní něco vytáhnete – může to být vizitka, pokerová karta coby předpověď, nebo třeba bankovka – okamžitě vzplane.

O zapálení vytahovaného předmětu se stará tichý obloukový zapalovač, který je daleko spolehlivější než křesadlo a funguje pokaždé bez nutnosti opakovaného škrtání. Tento zapalovač pracuje na lithiovou baterii, která má velmi dlouhou životnost, na jedno nabití vydrží více než 100 zapálení, a kterou dobijete přes USB port. Pokud vytahovaný předmět nechcete zapalovat, můžete zapalovač snadno a rychle vypnout.

Pod zapalovačem se nachází kapsička, ve které se předmět, který vytahujete pokryje vysoce hořlavou kapalinou.

Práce s peněženkou je bezpečná, protože hořlavinou je napuštěná/pokrytá pouze 1/3 zapalovaného předmětu. Navíc je možné hořící předmět velmi snadno sfouknout.

Přesto však tato peněženka pracuje se skutečným ohněm a nesmí být považována za hračku! Výukové video, které k této peněžence dostanete, vám vysvětlí vše, co potřebujete vědět.

Pro zakoupení a používání Pyro wallet musíte být starší 18 let.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: