DMC Elites V4 Sovereign Blue

1 hodnocení
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: C_DMC4_B
600 Kč
DMC Elites V4 Sovereign Blue
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

ELITES jsou jedinečným výsledkem spolupráce samotného autora DMC (hvězdy pořadů National Geographic CARD SHARK, BEYOND MAGIC WITH DMC a seriálu Netflix®™ DEATH BY MAGIC) a Philla Smithe - tvůrce revolučního OPTICAL MARKING SYSTEM. Nové DMC ELITES V4 jsou vytištěny s prvotřídní povrchovou úpravou Phantom Finish - karty vydrží mnoho hodin profesionálního používání a všechny lícní strany jsou standardní pro minimum pozornosti nebo podezření ze strany vašeho publika. Tato nová edice Sovereign Blue V4 ELITES je vytištěna sytě modrým inkoustem a je opatřena krásnou embosovanou krabičkou s elegantním art deco vzorem uvnitř. Poprvé se ELITES dodává také s double back kartou, aby se ještě více zvýšila neuvěřitelná využitelnost balíčku pro všechna kouzelnická použití.

Samotné karty jsou vybaveny nejnovější verzí jedinečného systému OPTICAL MARKING SYSTEM, což je efektivní značící systém navržený speciálně pro potřeby kouzelníků a mentalistů (na rozdíl od mnoha balíčků určených pro svět hazardních her). OMS má důmyslně skrytou mechaniku značení, která je čitelná extrémní rychlostí, na velkou vzdálenost a dokonce i při špatném osvětlení. Skrývá hodnotu a barvu karty na očích bez nutnosti dekódování - na zadní straně karty je doslova napsána hodnota a barva. Přesto můžete balíček pohodlně předat divákovi s jistotou, že ani ten nejkritičtější pozorovatel nebude mít o tajném značení ani tušení, natož aby ho odhalil - pokud tedy není kouzelník.

Unikátní optický systém značení - žádné dekódování, rychlé čtení na velkou vzdálenost.
Značení ve všech čtyřech rozích čitelné jak pro praváky tak pro leváky.
Jednosměrné ruby a líce umožňující rychlou lokalizaci vybrané karty.
Standardní lícní strany pro snadné rozpoznání
Dvě siluety žolíků se zabudovaným odhalením karty
Instruktážní karta vysvětlující značení a jak ho najít

Předchozí balíčky V4 získaly ocenění, prodaly se jich desítky tisíc kusů a nasbíraly stovky pětihvězdičkových recenzí... a tento je zatím nejlepší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

DMC Elites V5
600 Kč

Ještě lepší DMC karty

Kód: C_DMC5
DMC Elites v4
650 Kč

Nové DMC karty

Kód: C_DMC4