Red Card by Roberto Giobbi

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: M_REDC
1 400 Kč
Red Card by Roberto Giobbi
Neohodnoceno

Kouzelník ukáže jedinou červenou kartu ve sklenici a modrý balíček karet, který ukáže z obou stran. Aniž by poté ukázal identitu červené karty ji umístí do modrého balíčku, který následně přeloží, takže červená karta zůstane někde uprostřed. Diváci si poté společně zvolí jednu kartu – to co si vyberou to se skutečně použije – tedy žádná kouzelníkova volba (equivoke). Tato vybraná karta je poté nalezena v balíčku a navzdory svobodné volbě diváků je to ta jedna červená karta.

V balení obdržíte speciální balíček, který dělá veškerou práci za vás, takže se můžete zaměřit čistě na předvedení efektu. Skutečná metoda efektu je skrývá za vrstvou psychologických a prezentačních detailů, které i zkušenému kouzelníkovi vyvrátí veškeré teorie o principu, jakým funguje. Tohle dělá z obyčejného triku skutečné kouzlo. Když sloučíte tyto detaily se speciálním balíčkem, publikum prostě nemá šanci. Jak sklenice, tak karta, kterou diváci zvolí mohou být prohlédnuty a co je nejdůležitější: KARTA, KTEROU DIVÁCI ZVOLÍ MŮŽE BÝT POKAŽDÉ JINÁ.

Kromě tohoto efektu dostanete ještě gimmick pro bonusový efekt – alternativní předvedení tohoto efektu – který Roberto učí už řadu let. Pokud znáte Robertovu první Penguin Live lekci, tak zde předvádí oba zmíněné efekty.  

Toto je další Robertova mistrovská lekce na téma mentalistické zázraky s balíčkem karet.

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: