Eclipse by Dee Christopher

2 hodnocení
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: M_ECLI
1 200 Kč
Eclipse by Dee Christopher
2 hodnocení
3,0 2 hodnocení

Eclipse je speciálně značený balíček 25 ESP karet a (několika gaff karet), takže vy víte, jakou kartu divák drží v ruce.

Největším problémem obvyklého značení je, že je moc malé na to, aby bylo dobře čitelné. Karty setu Eclipse jsou značené tak, že je dokážete přečíst přes celou místnost. Přestože je značení opravdu výrazné, pro nezasvěceného diváka je neviditelné – a to i pokud si karty bude chtít pečlivěji prohlédnout.

Eclipse set je navržený po zkušenostech s běžnými ESP balíčky, které musíte neustále dokupovat a obměňovat. Díky tomu že jsou karty vytištěné na plastu je můžete jen „očistit“ pokud se jakkoliv zašpiní. Díky tomu vám jeden balíček vydrží v podstatě navždy.

Se zakoupením Eclipse získáte také přístup k velmi detailnímu výukovému videu od Dee Christophera, ve kterém se naučíte nejen jak číst značení na zadních stranách karet, ale k tomu ještě 6 velmi působivých efektů, které s tímto balíčkem můžete předvádět.

Každý z těchto efektů je možné předvádět samostatně, nebo je propojit do 25 minut dlouhého představení, vhodného jak pro malé, tak pro větší publikum. Některé z efektů používají značení na kartách, ale jiné používají k získání potřebné informace úplně jiné principy. Díky tomu je pak pro diváky daleko těžší pochopit, jak které triky fungují.

Z videa se budete moci naučit tyto efekty:

ESP Opener
Divák si libovolně zvolí ESP symbol a vy ukážete, že jste věděli dopředu, který symbol to bude.

Sensor
Tří fázová rutina, která vám umožní „dívat se špičkami prstů“. Každá další fáze vypadá ještě složitěji než ta předchozí. Díky využití několika různých metod je princip této rutiny pro diváky téměř nerozklíčovatelný. A jakmile skončíte, diváci si mohou vše prohlédnout.

GambitESP
5 ESP karet leží na stole lícem dolů kde je divák také zamíchá a na libovolně zvolenou kartu položí předpověď v obálce. Když se předpověď otevře, ukáže se, že symbol se shoduje s kartou, na kterou byla položena.

Serial Reveal
Předpovíte sériové číslo bankovky, kterou si zapůjčíte od diváka. Tento efekt je úplně jiného ražení, než všechny ostatní a díky tomu krásně doplní vystoupení a umožní vám přirozeně použít i jiné pomůcky než balíček karet (pero, papír, obálka…).

Distance
Divák důkladně zamíchá celý balíček ESP karet (může s nimi i „umýt stůl). Vy budete přesto schopni určit, jakou kartu divák zvolil, i když stojíte na druhé straně místnosti. Tento efekt s jiným ESP balíčkem neprovedete.

Jste připraveni vypadat jako skutečný mentalista?
 

Trik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: